Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Mikołaj odwiedził przedszkolaki w Piątku

Wizyta świętego Mikołaja w Przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonała wcześniej bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście królował Mikołaj. 6 grudnia nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały ?Mikołajowych? dzwoneczków.
Święty Mikołaj odwiedził każdą grupę. Dzieci przygotowały dla Mikołaja niespodzianki – piosenki, wiersze, a także własnoręcznie wykonane upominki. Następnie Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Radości nie było końca. Na zakończenie każde dziecko miało możliwość zrobienia z Mikołajem pamiątkowego zdjęcia. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.
tekst i foto: Przedszkole w Piątku

 

 

Skip to content