Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Fotorelacja z koncertu „KOLEKTYW”!

Koncert KOLEKTYW 2018 już za nami!
Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznym wydarzeniu…

Główną ideą koncertu był powrót do lat świetności osiedla, które organizowało niegdyś imprezy plenerowe dla lokatorów.
Była to także okazja do zintegrowania mieszkańców, umilenia wolnego czasu oraz dania możliwości obcowania ze sztuką…
Jako pierwsi wystąpili artyści, muzycy z zespołu ?Emancypacja?, których rockowe nuty rozbrzmiewały aż do występu zespołu ?Dobry Klimat Music Band?. Dodatkową atrakcją piątkowego wieczoru były warsztaty kulinarne dla najmłodszych prowadzone przez członków TMPiO i przyjaciół naszego stowarzyszenia.

Dziękujemy za wsparcie, pomoc przy organizacji koncertu władzom gminy Piątek, spółdzielni lokatorsko – własnościowej „Centrum”, spółdzielni mieszkaniowej „Robotnik”, firmie Torex, Buttimer, szkółce drzew i krzewów „Iglak”, właścicielom restobaru „Spółdzielnia”, właścicielom sklepu „Świat alkoholi” oraz mieszkańcom osiedla przy ul. Konarskiego w Piątku bez których koncert KOLEKTYW nie byłby możliwy.

członkowie
Towarzystwa Miłośników Piątku i Okolic

tekst i foto: TMPiO

 

Skip to content