Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Gminne eliminacje konkursu „Pięknie być człowiekiem”

Gminna Biblioteka Publiczna w Piątku informuje, że X Gminne Eliminacje konkursu ?Pięknie być człowiekiem? odbędą się 20 kwietnia 2023 r. o godz. 9:00 w Gminnej Bibliotece (sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Piątku). Zgłoszenia najlepszych recytatorów ze szkół Biblioteka przyjmuje do 14 kwietnia 2023 r.
Eliminacje powiatowe odbędą się 27 kwietnia 2023 r. o godz. 9:00 w Łęczycy – ul. M. Konopnickiej 11 a (czytelnia biblioteki), na które pojedzie 6 najlepszych recytatorów wyłonionych w eliminacjach gminnych.
Finał konkursu odbędzie się w Płocku – 10 czerwca 2023 r. w Książnicy Płockiej.  Pojedzie na niego 6 najlepszych recytatorów z Powiatu Łęczyckiego. Zapraszamy do udziału!

Skip to content