Gminne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej

We wtorek, 12 marca w sali OSP w Piątku obyły się gminne eliminacje 47. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Wzięło w nich udział 22 uczestników ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu gminy Piątek.
Turniej przebiegał pod czujnym okiem jury w składzie: Bogusław Foks – Przewodniczący,  Janina Wejt-Świątkiewicz – Sekretarz, Katarzyna Gałązka – Członek i Damian Foks – Członek.

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:
I grupa wiekowa (uczniowie klas I-VI szkół podstawowych):
1. Michał Zarębski
2. Anna Bartosiak
3. Szymon Jagiełło

II grupa wiekowa (uczniowie klas VII-VIII) szkół podstawowych:
1. Dawid Olczak
2. Szymon Frankiewicz
3. Patryk Kacprzak

III grupa wiekowa (uczniowie szkół ponadpodstawowych)
1. Bartosz Kamiński
2. Krzysztof Wasilewski
3. Wojciech Łukasiak

Uczestnicy konkursu, którzy w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli miejsca na podium otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Piątek, zaś pozostali uczestnicy – gadżety promocyjne. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Uczniowie, którzy zajęli 1 i 2 miejsca będą reprezentować Gminę Piątek na szczeblu powiatowym Turnieju w dniu 12 kwietnia. Życzymy powodzenia!