Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Innowacyjny Ośrodek Turystyki Edukacyjnej ENERGOSFERA zaprasza!

Drodzy Sąsiedzi

Serdecznie zapraszamy do Innowacyjnego Ośrodka Turystyki Edukacyjnej ENERGOSFERA.

Na terenie ośrodka znajduje się obserwatorium astronomiczne, sala wirtualnej rzeczywistości, 3 kopuły warsztatowe, kopuła konferencyjna oraz 10 kopuł glampingowych, w których można spędzić uroczą noc przy koncercie żabiego chóru ze stawu.  Obiekt położony jest w malowniczym i spokojnym Konarzewie w otoczeniu lasów, pól i łąk.
Zamierzamy integrować ludzi  poszukujących twórczej iskry. Stąd pomysł na koncentrację w jednym miejscu technologii, nauki, sztuki, relaksu, zdrowia, wypoczynku i edukacji. Chcemy to osiągnąć dzięki organizacji wyjątkowych warsztatów tematycznych dla różnych grup odbiorców związanych  z psychobiologią człowieka oraz szeroko rozumianym rozwojem opartym przede wszystkim na osobistym doświadczaniu i zrównoważonym rozwoju. Chcemy stać się marką rozpoznawalną na rynku turystyki aktywnej połączonej z nauką i sztuką.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Relaks, nauka, zabawa i pyszne jedzenie – wystarczy napisać: biuro@energosfera.pl lub zadzwonić: 607 696 855.

Przyjedź – zachwyć się – wróć    www.energosfera.pl

Zapraszamy

Best regards
Monika Kamieńska
Dyrektor Kreatywny

tekst i foto: ENERGOSFERA

Skip to content