Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Jubileusz Złotych Godów małżeństw z Gminy Piątek

W sobotę 25 czerwca w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piątku odbyła się uroczystość Złotych Godów. W tym roku Jubileusz 50-lecia małżeństwa obchodzili Państwo: Bożena i Eugeniusz Gruszkiewiczowie (nieobecni na uroczystości), Elżbieta i Marcin Królikowscy, Zofia i Antoni Leśniewscy, Stanisława i Mieczysław Lira oraz Gabryela i Tadeusz Stępniowie.

Po powitaniu dostojnych Jubilatów oraz ich rodzin przez Krzysztofa Lisieckiego ? Burmistrza Piątku, Renatę Lepalczyk, Sekretarz Gminy Piątek oraz Daniela Gorącego ?  Przewodniczącego Rady Miejskiej pary małżeńskie odnowiły złożoną pół wieku temu przysięgę małżeńską. Następnie Burmistrz Piątku odznaczył Jubilatów medalami przyznanymi przez Prezydenta  RP.

Uroczystość zakończyła symboliczna lampka szampana, gromkie ?Sto lat? i życzenia, które wraz z kwiatami Jubilaci otrzymali od władz samorządowych miasta i gminy oraz rodzin.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne życzenia zdrowia, radości oraz spełnienia wszystkich marzeń  i  kolejnych  wspólnie  przeżytych  lat.

 

Skip to content