Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dzień Dziecka w Piekarach

W sobotę, 25 czerwca Stowarzyszenie ?Przystań Piekary? zorganizowało imprezę plenerową pod nazwą ?Dzień Dziecka w Piekarach?. Spośród wielu atrakcji adresowanych dla najmłodszych uczestników pikniku ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz baniek mydlanych, a także malowanie twarzy, rąk i nawet nóg. Tatuaże rzecz jasna wykonano z bezpiecznych farb przeznaczonych do malowania ciała.
W czasie, gdy najmłodsza grupa milusińskich korzystała z placu zabaw, na boisku odbywały się rozgrywki w piłkę nożną, gdzie rywalizowały ze sobą drużyny nieco starszych ?dzieciaczków?. Dla ochłody w ten upalny dzień wszystkim dzieciom ufundowano lody z budki. Jeśli ktoś był głodny także mógł zaspokoić apetyt, ponieważ serwowano na miejscu kiełbaski i inne wyroby z grilla w zestawie z przystawkami, a także specjalnie przygotowanym pieczywem również na słodko. Całość dopełniła oprawa muzyczna. Tańcom nie było końca.
Stowarzyszenie ?Przystań Piekary? składa serdeczne podziękowania fundatorom, którzy przyczynili się do pomocy w zorganizowaniu pięknej imprezy.
Wydarzenie współfinansowane z środków otrzymanych od Gminy Piątek.
tekst i foto: Stowarzyszenie „Przystań Piekary”

Skip to content