Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Kolejne sukcesy taneczne Nadii – uczennicy podstawówki w Piątku

sukces Nadii

W dniu 20.12.2020 wraz z zespołem, DNA Rumble, Nadia Burdukiewicz, uczennica klasy VI b Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, uczestniczyła  w ?Turnieju Tańca Sportowego o Mistrzostwo Mokotowa 2020? DISCO, HIP HOP, JAZZ,MODERN, SHOW DANCE, solo/duety/grupy/formacje DISCO DANCEFREESTYLE solo PERFORMING ART. IMPROVISATION solo INNE FORMY grupy/formacje, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów. Zawody taneczne Hand to Hand, odbyły się na Mokotowie. W turnieju wzięło wiele klubów i tancerzy z Polski.
Nadia uczestniczyła w dwóch kategoriach i zajęła następujące miejsca tj. najwyższe lokaty w swoich kategoriach:
I miejsce – w kategorii duetów dzieci do lat 12 zaczynając zawody od finału – Nadia Burdukiewicz wraz z kolegą Karolem Siechem,
I miejsce –  w kategorii solo dziewczyn dzieci do lat 12 zaczynając zawody od finału ? Nadia Burdukiewicz.

Nadia, gratulujemy sukcesów tanecznych i życzymy dalszych osiągnięć!!!
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content