Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Krzysztof Zanussi gościł w Piątku

W piątek, 4 listopada w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Piątku odbyło się spotkanie ze światowej sławy reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym Krzysztofem Zanussim. Sala wypełniona była po brzegi.

Krzysztof Zanussi uważany jest za jednego z najwybitniejszych reżyserów polskiego kina. Znany jest m.in. z filmów „Persona non grata”, „Struktura kryształu”, „Dusza śpiewa” czy „Barwy ochronne”. Podczas spotkania mieszkańcy mogli zadawać pytania reżyserowi. Na zakończenie Krzysztof Lisiecki Burmistrz Piątku wręczył Krzysztofowi Zanussiemu certyfikat pobytu w geometrycznym środku Polski, sowę wykonaną przez Andrzeja Dębowskiego  oraz zestaw pamiątkowych gadżetów. Były również kwiaty dla gościa. Krzysztof Zanussi chętnie pozował do zdjęć z fanami i rozdawał autografy.
Organizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Kultury w Piątku.

Skip to content