Kto i w jakim okręgu kandyduje do Rady Gminy Piątek?

Lista zarejestrowanych kandydatów do Rady Gminy Piątek:

 

Okręg nr 1
Sołectwo: Piekary, Sołectwo: Michałówka, Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice: -ul. Bitwy nad Bzurą, -ul. Kutnowska od nr 40 do nr 100, -ul. Polna:

KW Polskie Stronnictwo Ludowe – Waldemar Borczyński
KW Prawo i Sprawiedliwość – Piotr Paweł Kalusiński

Okręg nr 2
Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice: -ul. Belwederska, -ul. Kutnowska od nr 1 do nr 39, -ul. Łęczycka, -ul. Nowy Świat, -ul. Rynek, -ul. Szpitalna:

KW Polskie Stronnictwo Ludowe – Dawid Jagiełło
KW Prawo i Sprawiedliwość – Agnieszka Klaudyna Wójcik
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Mirosław Żurek

Okręg nr 3
Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice: -ul. Błonie, -ul. Jana Pawła II, -ul. Kościelna, -ul. Łowicka, -ul. Nadrzeczna, -ul. Pokrzywna, -ul. Senatorska, -ul. Strażacka, -ul. Sułkowska, -ul. Szkolna, -ul. Zgierska.

KW Prawo i Sprawiedliwość – Aneta Barbara Wasiak-Borowiecka
KWW Niezależne Forum Samorządowe – Pokolenia – Daniel Zbigniew Gorący
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Joanna Karolina Tadeusiak

Okręg nr 4
Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice: -ul. Konarskiego od nr 1 do nr 22, -ul. Konarskiego (bloki): od nr 24, 24A, 26A, -ul. Literacka:

KW Prawo i Sprawiedliwość – Tomasz Zbigniew Brzozek
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Dominik Tomasz Pasterski

Okręg nr 5
Część Sołectwa Piątek obejmująca ulice: -ul. Konarskiego (bloki): od nr 26, 28, 28A, -ul. Stodolniana:

KW Prawo i Sprawiedliwość – Katarzyna Anna Barylska
KWW Niezależne Forum Samorządowe – Pokolenia – Tomasz Kucharczyk

Okręg nr 6
Sołectwo: Balków:

KWW Daniela Jaworskiego – Daniel Sylwester Jaworski
KW Prawo i Sprawiedliwość – Kamil Florczak
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Grażyna Maria Grzelak

Okręg nr 7
Sołectwo: Goślub, obejmujące miejscowości: Goślub, Goślub-Osada. Sołectwo: Janowice obejmujące miejscowości: Janowice, Janówek:

KW Prawo i Sprawiedliwość – Nina Zofia Grzelak
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Dariusz Franciszek Jóźwiak

Okręg nr 8
Sołectwo: Górki Pęcławskie, Sołectwo: Janków-Orądki obejmujące miejscowości: Janków, Orądki, Sołectwo: Pęcławice obejmujące miejscowości: Pęcławice, Pęcławice-Parcele, Sołectwo: Rogaszyn, Sołectwo: Włostowice,  Sołectwo: Włostowice-Parcele:

KW Prawo i Sprawiedliwość – Karol Jan Miszczak
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Urszula Kacperska

Okręg nr 9
Sołectwo: Bielice-Broników obejmujące miejscowości: Bielice, Broników, Sołectwo: Łęka, Sołectwo: Orenice:

KW Polskie Stronnictwo Ludowe – Agnieszka Kacprzak
KW Prawo i Sprawiedliwość – Anna Adriana Matusiak
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Mariusz Jan Kotus

Okręg nr 10
Sołectwo: Jasionna, Sołectwo: Piaski-Leżajna obejmujące miejscowości; Stare Piaski, Leżajna, Sołectwo: Sułkowice Drugie, Sołectwo: Sułkowice Pierwsze:

KW Prawo i Sprawiedliwość – Marek Wojciech Borecki
KWW Niezależne Forum Samorządowe – Pokolenia – Wiesław Biernaciak
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Monika Matusiak

Okręg nr 11
Sołectwo: Krzyszkowice, Sołectwo: Konarzew obejmujące miejscowości: Konarzew, Błonie, Sołectwo: Witów:

KW Polskie Stronnictwo Ludowe – Teresa Sokół
KW Prawo i Sprawiedliwość – Robert Marcin Piaskowiak
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Paweł Wincenty Budner

Okręg nr 12
Sołectwo: Pokrzywnica obejmujące miejscowości: Pokrzywnica, Młynów:

KW Prawo i Sprawiedliwość – Ewa Nowak
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Małgorzata Gabryelczak

Okręg nr 13
Sołectwo: Górki Łubnickie, Sołectwo: Łubnica, Sołectwo: Mchowice, Sołectwo: Żabokrzeki:

KW Prawo i Sprawiedliwość – Tomasz Błachowicz
KWW Niezależne Forum Samorządowe – Pokolenia – Bogdan Stanisław Skowron
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Michał Artur Frankiewicz

Okręg nr 14
Sołectwo: Boguszyce, Sołectwo: Czerników, Sołectwo: Mysłówka:

KW Polskie Stronnictwo Ludowe – Daniel Piotr Wójcik
KW Prawo i Sprawiedliwość – Waldemar Włodzimierz Krysiak
KWW Niezależne Forum Samorządowe – Pokolenia – Katarzyna Jolanta Jóźwiak
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Małgorzata Czekalska

Okręg nr 15
Sołectwo: Sypin-Borowiec obejmujące miejscowości: Sypin, Borowiec, Sołectwo: Śladków Podleśny, Sołectwo: Śladków Rozlazły:

KW Prawo i Sprawiedliwość – Paulina Sylwia Hync
KWW Krzysztofa Lisieckiego – Paweł Piotr Michalak

Back to top