Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Medal KEN dla dyrektor przedszkola w Piątku

Miło nam poinformować, że Pani Joanna Przybylak – Dyrektor Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej. Medal, jako polskie odznaczenie resortowe, jest nadawany przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Wyróżnienie Pani Dyrektor jest tym bardziej wyjątkowe, gdyż przypada w 250 rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. 14 października 1773 r. Sejm, z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, powołał tę przełomową w skali Europy i świata instytucję, która przypominała dzisiejsze ministerstwo edukacji.

Jako społeczność przedszkola jesteśmy dumni, że ciężka praca Pani Dyrektor i jej wspaniałe efekty zostały docenione na najwyższym szczeblu. Dziękujemy za to wyróżnienie, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

tekst i foto: Przedszkole w Piątku

Skip to content