Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Mikołajki uczniów podstawówki w Piątku

W poniedziałek, 6 grudnia szkolną społeczność odwiedził Święty Mik0olaj, a raczej wysłannicy Świętego Mikołaja w osobach: przewodniczącego Rady Rodziców Tomasza Darmacha, dyrektor szkoły Krystyny Grabowskiej i pracownika niepedagogicznego Bożeny Białkowskiej. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni zostali obdarowani słodkimi upominkami. Niespodzianki ufundowała Rada Rodziców.

Z okazji Mikołajek klasy trzecie pojechały pod opieką swoich wychowawczyń: Wandy Grabarek, Marzeny Skowron i Marzeny Sukiennik na całodniową wycieczkę do Łodzi. Najpierw było przedstawienie pt. ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek? w Teatrze Pinokio, które bardzo się dzieciom spodobało, a dodatkowo jeszcze we wspaniały, radosny i dowcipny sposób niosło ważne przesłanie, iż najważniejsze w życiu jest działanie, realizacja swoich planów, marzeń i bez względu na przeciwności losu ciągłe dążenie do szczęścia własnego oraz w każdej sytuacji niesienie pomocy potrzebującym. Następnie uczniowie pojechali do Sali Zabaw ,,Piotruś Pań?.  To były dwie godziny wypełnione żywiołową, pełną ekspresji, ale zgodną zabawą. Czas szybko minął pośród śmiechu, wspinaczek, zjeżdżalni, basenów kulkowych, labiryntów i innych torów przeszkód.

Nieco wycieńczeni fizycznie uczniowie udali się uzupełnić kalorie w MC Donalds. Dzieci świetnie sobie radziły z samoobsługą podczas zamawiania na interaktywnym panelu, inni zaś grzecznie stali w kolejce czekając na tradycyjna formę złożenia zamówienia. Zadowolone i pełne wrażeń późnym popołudniem dzieci wróciły do Piątku.

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content