Mistrzowie Powiatu Łęczyckiego w halowej piłce nożnej klas VII – VIII

W piątek 18 marca 2022r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się  Turniej  Halowej Piłki Nożnej Lzs Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Powiatu Łęczyckiego Chłopców Klas VII ? VIII.

Otwarcia dokonali: dyrektor szkoły – Krystyna Grabowska wraz z Prezesem LKS ?Malina? Piątek Bogdanem Urbankiem i wiceprezesem LKS ?Malina? Piątek – Tomaszem Kucharczykiem. Po zaciętej walce z zachowaniem zasad fair play chłopcy naszej szkoły zdobyli  I miejsce.

Radość sięgała zenitu, cieszymy się wszyscy razem i gratulujemy sukcesu sportowego – komentuje zwycięstwo swoich uczniów, Krystyna Grabowska, dyrektor podstawówki w Piątku.

W skład drużyny chłopców reprezentującej szkołę weszli: Maciej Karolak VII b,  Matusiak Patryk VIIa , Czarnecki Kacper VII a, Wieczorek Wiktor VII a, Matusiak Witold VIII a, Bartczak Krystian VIII a, Białkowski Jakub VIII a, Galiński Marcin VIII b, Bartosik Wiktor VIII b i Kaźmierczak Maciej VIII b.

Statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał Maciej Karolak.  Zwycięzcy  I miejsca otrzymali dyplom i puchar. Drużyna z piątkowskiej podstawówki zakwalifikowała się na etap wojewódzki. Turniej sędziował – Tomasz Kucharczyk.

tekst i foto: SP w Piątku