Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w podstawówce w Piątku

W poniedziałek, 21 marca  2022r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku odbył się 20. Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego: w kat. I ? III o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców; w kat. IV ? VI o Puchar Przewodniczącego  Rady Miejskiej w Piątku; w kat. VII ? VIII, Rodzice: Mama/Tata o  Puchar Burmistrza Piątku; w kat. OPEN o Puchar Prezesa LKS ?Malina? Piątek.

W otwarciu imprezy uczestniczyli: Burmistrz Piątku – Krzysztof Lisiecki, Przewodniczący Rady Miejskiej – Daniel Gorący, Przewodniczący Komisji Oświatowej Rady Miejskiej – Tomasz Kucharczyk, Prezes LKS ?Malina? Piątek – Bogdan Urbanek, Przewodniczący Rady Rodziców – Tomasz Darmach, nauczyciele wychowania fizycznego jako organizatorzy przedsięwzięcia – A. Raj, p. M. Wróblewska we współpracy z dyrektor szkoły –  K. Grabowską, rodzice, uczniowie ich rodzeństwo oraz liczna grupa sympatyków Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego.

W turnieju uczestniczyło 42 zawodników. Pani dyrektor z radością i otwartością powitała przybyłych uczestników turnieju. Przypomniała o zasadach fair play podczas rozgrywek, życzyła wspaniałej zabawy.  Pan Burmistrz Piątku wraz z przewodniczącym Rady Rodziców,  Prezesem Klubu LKS ?Malina? Piątek oraz z dyrektorem szkoły i nauczycielami wychowania fizycznego dokonali oficjalnego otwarcia 20. Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego życząc udanej zabawy.

Wyniki 20 Rodzinnego Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców:
w kategorii DZIEWCZĄT I – III:
I miejsce ?  Kmieciak Julia  – kl. III b
II miejsce ? Baranowska Karina  – kl. I b
III miejsce ? Przybylska Gabriela –  II b

w kategorii CHŁOPCÓW  I – III:
I miejsce ?  Oterski Antoni   – kl. III b
II miejsce ? Białkowski Szymon – kl. III b
III miejsce ? Borecki Nikodem  –  I b


Wyniki 20 Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o
Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej:
w kategorii DZIEWCZĄT  IV ? VI:
I miejsce ?  Rosińska Zuzanna  ? kl. V b
II miejsce ? Borecka Julia ? kl. IV a
III miejsce ? Dąbrowska Liliana ? kl. IV a

w kategorii CHŁOPCÓW  IV ? VI:
I miejsce ?  Gawryszczak Jakub  kl. V a
II miejsce ? Kacprzak Patryk   ? kl. V a
III miejsce ? Gorący Maksymilian? kl. IV a


Wyniki 20 Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o
Puchar Burmistrza Piątku:
w kategorii DZIEWCZĄT VII ? VIII
I miejsce ? Marciniak Hanna ? kl. VIII c
II miejsce ? Jątczak Małgorzata ? kl. VIII a
III miejsce ? Kacprzak Maja  – kl. VIII b

w kategorii CHŁOPCY VII ? VIII
I miejsce ? Kacprzak Filip ? kl. VII a
II miejsce ? Kałuża Krzysztof  ? kl. VII a
III miejsce ? Banaszczyk Oskar   – kl. VIII b

 w kategorii RODZIC ? MAMA:
I miejsce ? p. Jątczak Marta

 w kategorii RODZIC ? TATA:
I miejsce ? p. Zając Tomasz
II miejsce ? p. Rosiński Radosław

Wyniki 20 Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa LKS ?Malina? Piątek
w kategorii OPEN:
I miejsce ? Stróżewski Jakub
II miejsce ? Wasielewski Krzysztof
III miejsce ? Shultz Konrad

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego:. A. Raj i M. Wróblewska wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego.

20 Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Imprezie towarzyszyła przesympatyczna atmosfera, emocje sięgały zenitu ? dobry duch walki sportowej towarzyszył zawodnikom i obserwującym zmagania w tenisie stołowym. Każdy pamiętał o przestrzeganiu zasad fair play.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary, II i III miejsca – medale ufundowane przez Gminę Piątek, Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Piątku oraz dyplomy. Ceremonii wręczenia nagród dokonali: Burmistrz Piątku – Krzysztof Lisiecki wraz z dyrektorem szkoły – K. Grabowska, Przewodniczącym Rady Miejskiej w Piątku – D. Gorącym, Przewodniczącym Komisji Oświatowej – T. Kucharczykiem, Prezesem LKS ?Malina? Piątek – B. Urbankiem,  przewodniczącym Rady Rodziców  – T. Darmach oraz nauczycielami wychowania fizycznego – A. Raj i p. M. Wróblewską

Zwycięzcom  Gratulujemy Sukcesu. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział, za emocje, za zaangażowanie, za radość, która towarzyszyła sportowo- rekreacyjnej  imprezie.  

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content