Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Mistrzynie Powiatu w piłce nożnej

W poniedziałek, 27 maja 2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej i. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku  pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Pani Aleksandry Raj wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Mistrzostwo Powiatu Łęczyckiego w kategorii dziewcząt i chłopców klas VII-VIII w Witoni.

Dziewczęta zdobyły I miejsce, natomiast chłopcy IV.

W skład drużyny dziewcząt reprezentującej szkołę weszły: Małgorzata Jatczak VIII a, Aleksandra Adamiak VIII b, Anna Marszałkowska VIII b, Zuzanna Marszałkowska VIII b, Hanna Marciniak VIII c, Maja Niewiadomska VIII c, Julie Pellegrinelli VIII c oraz Iwona Stawińska VIII c.

Skład drużyny chłopców:  Kacper Czarnecki VII a, Wiktor Wieczorek VII a, Maciej Karolak VII b, Aleksander Garus VII b,Jakub Białkowski VIII a, Witold Matusiak VIII a, Mikołaj Sordyl VIII a, Oskar Banaszczyk VIII b, Wiktor Bartosik VIII b, Marcin Galiński VIII b.

Gratulujemy!

tekst i foto: SP w Piątku

 

Skip to content