Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Nabór wniosków w programie Modernizacja Gospodarstw Rolnych

W imieniu firmy STARGEL informujemy o naborze wniosków w programie ?Modernizacja Gospodarstw Rolnych? ogłoszonym przez ARiMR. Wsparcie będzie dotyczyło nowego obszaru F ? ?Zielona energia w gospodarstwie?.

Firma STARGEL  jako jednostka wsparcia przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych i osób fizycznych działa skutecznie na rynku od 2017 roku świadcząc usługi w zakresie pozyskiwania funduszy dotacyjnych. W 2019 roku z dużym sukcesem prowadziła procesy dotacyjne dla ponad 200 Gospodarstw Rolnych w ramach programu NFOŚiGW ?Agroenergia?.

Firma specjalizuje się również w prowadzeniu kompleksowych procesów dotacyjnych wraz z doradztwem technicznym dla Inwestorów, w ramach planowanych inwestycji modernizacyjnych, którzy korzystają z PP ?Czyste Powietrze?. Zgodnie z misją firmy uruchomiono bezpłatną infolinię, na której każda osoba, może uzyskać informacje dotyczące Programu.

Ulotka – Dotacja ARIMR

Skip to content