Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Niedzielne popołudnie z Nordic Walking w Piątku

W niedzielne popołudnie, 30 czerwca park w Piątku wypełnił się  uczestnikami organizowanego przez Województwo Łódzkie i Powiat Łęczycki działania „Nordic Walking w gminach powiatu łęczyckiego wraz z edukacją zdrowotną”.
Trenerki z Łódzkiej Szkoły Nordic Walking przeprowadziły krótki wykład na temat wpływu ćwiczeń na zdrowie i promowały uprawianie Nordic Walking. To dyscyplina dla osób w każdym wieku. Po rozgrzewce prowadzące pokazywały, jak prawidłowo uprawiać tę dyscyplinę sportu. Pogoda i humory dopisały.
Na koniec spotkania wręczone zostały certyfikaty, potwierdzające udział w treningu.
Organizatorzy przedsięwzięcia składają serdeczne podziękowania dla p. Beaty Gawryszczak, dyrektor GOK w Piątku za pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu zajęć w Piątku.
foto: Starostwo Powiatowe w Łęczycy

 

Skip to content