Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

„Ochotnicza Straż Pożarna w Piątku 1903-2018” autorstwa Sylwestra Augustyniaka jako najlepsza praca badawcza w kraju! Gratulujemy!

W dniu 30 września 2018 r. Jury składające się z wykładowców wyższych uczelni oraz członków Komisji Historycznej ZG ZOSP RP pod przewodnictwem prof. dr hab. Piotra Matusaka, przyznało w XIII Konkursie na prace popularnonaukowe i badawcze dotyczące historii pożarnictwa I MIEJSCE monografii pt.: Ochotnicza Straż Pożarna w Piątku 1903-2018 autorstwa Sylwestra Augustyniaka – historyka, członka Towarzystwa Miłośników Piatku i Okolic, druha OSP Piątek.
Radość jest tym większa, że zwyciężyła pośród kilkudziesięciu prac z całej Polski. Dopełnieniem tego sukcesu jest przyznanie przez LGD Polcentrum 18 tys. zł na jej publikację.

GRATULUJEMY!

Skip to content