Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Oferta specjalna firmy TOREX ? meble pod wymiar!

TOREX, z siedzibą w Janowicach koło Piątku jest jedną z czołowych i prężnie rozwijających się firm naszego regionu. Zakład najbardziej znany jest jako producent i dostawca drewnianych karniszy oraz elementów wystroju wnętrz. Jednak nie tylko!

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku firma przygotowała dla klientów specjalną ofertę – meble na wymiar. TOREX wyposaża obiekty mieszkaniowe, hotelowe, apartamenty, pensjonaty w meble według indywidualnych projektów. Z powodzeniem realizuje zamówienia na meble dla przestrzeni publicznych takich jak: szkoły, biura, sklepy, gabinety medyczne i wiele innych. Tworzone od podstaw, dopasowane do indywidualnych potrzeb biurka, szafy, półki, regały, szafy oraz komody i kuchnie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

Produkty firmy TOREX dostępne są dla Państwa w niskich, hurtowych cenach. Jeżeli potrzebują Państwo mebli na wymiar, które wpasują się odpowiednio do wnętrza pomieszczeń ? wystarczy skontaktować się z firmą. Doświadczenie firmy i profesjonalizm zespołu TOREXu,  to gwarancja zadowolenia oraz otrzymania najwyższej jakości zamówionego produktu.

Przykładowe realizacje firmy TOREX można obejrzeć na:

Jeżeli będą Państwo zainteresowani ofertą firmy TOREX ? prosimy o kontakt w celu przybliżenia szczegółów.

TOREX Sp. z o.o.
Janowice 1B, 99-120 Piątek, tel. 24 389 51 00, e-mail: office@torex.com.pl

Kierownik Działu Produkcji i Montażu Mebli
Grzegorz Gąsiński, tel. 698 389 684, e-mail: grzegorz.gasinski@torex.com.pl

ulotka informacyjna

Skip to content