Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Piątku rywalizowali w Biegu Papieskim

W poniedziałek, 17 października 2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku wzięli udział w 13 Biegu Papieskim im. św. Jana Pawła II pod hasłem „Biegamy, bo pamiętamy?, jako uczczenie 44 rocznicy rozpoczęcia jego pontyfikatu. Bieg Papieski podzielony był na kategorie wiekowe. Trasa biegu liczyła 1000 m.  Uczniowie z podstawówki w Piątku  startowali w kategorii klas  I-III, IV-VI oraz VII- VIII dziewcząt i chłopców, i zajęli następujące miejsca:.
W biegu w kategorii klas  I-III
I miejsce ? Baranowska Karina z klasy II b
II miejsce Frankiewicz Wiktor II a
III miejsce- Oliwia Kamińska III b

W kategorii klas IV-VI
II miejsce- Maksim Tverda VI b

W kategorii VII-VIII
III miejsce Gabriela Borecka VIII a
I miejsce ? Patryk Matusiak VIII a

W sportowej imprezie uczestniczyły dzieci z przedszkoli, uczniowie ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych z całego regionu. Uczestnicy zostali nagrodzeni medalami.
tekst i foto: SP w Piątku

 

Skip to content