Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W piątek 20 września w Przedszkolu im. Jana Pawła II w Piątku obchodzono Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Zaraz po śniadaniu w każdych grupach rozpoczęto wspólne świętowanie. Na dzieci czekały różne atrakcje przygotowane przez nauczycielki, m.in. zabawy balonami oraz chustą animacyjną, malowanie twarzy, zabawy przy muzyce oraz przygotowanie pysznej lemoniady.
Każdy przedszkolak na pamiątkę wspólnych zabaw otrzymał odznakę. Tego dnia nasze przedszkole odwiedziła również p. Ewa Dąbrowska – Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Piątku życząc  przedszkolakom samych radosnych i słonecznych dni.
Następnie cała społeczność przedszkolna w barwnym korowodzie przemaszerowała ulicami Piątku. Ten wyjątkowy dzień dostarczył dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wesołej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Święto najmłodszych ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej.
tekst i foto: Przedszkole w Piątku

Skip to content