Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pasowanie na przedszkolaka w grupie ,,Zajączki? oraz ?Misie?

Pasowanie na przedszkolaka, to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla ,,Zajączków? oraz ?Misiów? było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i grały na instrumentach. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań, każdy ,,dzielny przedszkolak? skosztował ,,napoju mocy?. Pani Dyrektor za pomocą ?czarodziejskiego ołówka? dokonała uroczystego ?Aktu pasowania?. Nie zabrakło życzeń, słodkich upominków oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.
tekst i foto: Przedszkole w Piątku

Skip to content