Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Nadia Burdukiewicz trzy razy wytańczyła podium

W piątek, 4 grudnia 2020 wraz z zespołem, DNA Rumble,  Nadia Burdukiewicz, uczennica klasy VI b Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku , uczestniczyła w zawodach International Polish Champinships, które odbyły się w podwarszawskim Raszynie. Organizatorem zawodów byli:  Polska Federacja Tańca, Akademia Tańca Relisse, Studio Tańca Sportowego Duet, Międzynarodowa organizacja IDO.

W Mistrzostwach wzięło  udział 48 klubów tanecznych z całej Polski rywalizując przez 4 dni w różnych kategoriach tanecznych i wiekowych. Nadia Burdukiewicz brała udział w trzech kategoriach i zajęła następujące miejsca:
III miejsce z mini formacją DNA Rumble, w kategorii juniorskiej mini formacji,
II miejsce w kategorii duetów dzieci do lat 12 zaczynając zawody od  półfinału,
II miejsce w kategorii solo dziewczyn – dzieci do lat 12 zaczynając zawody od 1/8 finału.

Nadia wyraziła ogromne zadowolenie z uzyskanych sukcesów. Szczególnym powodem do dumy jest uzyskanie II miejsca  w kategorii solo dziewczyn – dzieci do lat 12.

Nadia! – gratulujemy sukcesów tanecznych i życzymy kolejnych osiągnięć!!!

Skip to content