Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Podium dla młodych piłkarzy z podstawówki w Piątku

We wtorek 21 maja 2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Aleksandry Raj wzięli udział w FINALE WOJEWÓDZKIM TURNIEJU „MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA? CHŁOPCÓW W SKIERNIEWICACH. Do turnieju przystąpiło sześć  drużyn z powiatów: Skierniewice , Radomsko, Opoczno, Bełchatów, Piotrków Trybunalski,Łęczycki.

Czas trwania gry po 12minut „każdy z każdy”. Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom gry oraz umiejętności piłkarskich. Wywalczyli III miejsce. Skład drużyny: Sakiewa Piotr kl.VIC, Czubalski Rafał kl.VIC, Jagiełło Wojciech kl.VIc, Pawłowski Jakub kl.VIC, Walczak Szymon kl.VIa, Wosiecki Adam kl.VIA, Matusiak Witold kl.VA, Galiński Marcin kl.VB, Bartosik Wiktor kl.VB, Kaźmierczak Maciej kl.Vb.

I miejsce zdobyła drużyna – Ceramika Opoczno ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego,
II miejsce -OMEGA Kleszczów,
III miejsce Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku

Finał turnieju podsumował Starosta skierniewicki p. Mirosław Belina. Chłopcy zostali udekorowani medalami oraz otrzymali puchar.

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content