Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Podium młodych piłkarzy z podstawówki w Piątku

W piątek 21 lutego 2020 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Aleksandry Raj wzięli udział w Turnieju  Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Mistrzostwo Powiatu LZS i Puchar Starosty Łęczyckiego, gdzie zdobyli II miejsce. Do turnieju przystąpiły cztery szkoły z powiatu łęczyckiego: Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, Szkoła Podstawowa z Witoni, Szkoła Podstawowa z Góry Św. Małgorzaty oraz Szkoła Podstawowa ze Świnic Warckich. Skład drużyny reprezentującej podstawówkę w Piątku: Witold Matusiak VI a, Krystian Bartczak VI a, Marcin Galiński VI b, Wiktor Bartosik VI b, Maciej Kaźmierczak VI b , Patryk Matusiak V a, Wiktor Wieczorek V a, Kacper Czarnecki V a, Maciej Karolak Vb, Krystian Borek V b.

Tytuł ?Najlepszego Bramkarza? uzyskał uczeń klasy V b Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku – Maciej Karolak, który otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika.  Zwycięzcy  II miejsca otrzymali dyplom i puchar. Gratulujemy sukcesu!
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content