Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pół wieku wspólną kroczą drogą, czyli Złote Gody w Piątku

W sobotę 26 czerwca w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piątku odbyła się uroczystość Złotych Godów. W tym roku Jubileusz 50-lecia małżeństwa obchodzili Państwo: Teresa i Feliks Czerwińscy, Antonina i Wiesław Karolakowie, Jadwiga i Adam Kasińscy, Krystyna i Wiesław Nowakowie, Janina i Marian Okońscy oraz Halina i Bronisław Piątkowscy.

Po powitaniu dostojnych Jubilatów oraz ich rodzin przez Krzysztofa Lisieckiego – Burmistrza Piątku, Renatę Lepalczyk, Sekretarz Gminy Piątek oraz Daniela Gorącego –  Przewodniczącego Rady Miejskiej pary małżeńskie odnowiły złożoną pół wieku temu przysięgę małżeńską. Następnie Burmistrz Piątku odznaczył Jubilatów medalami przyznanymi przez Prezydenta  RP.

Uroczystość zakończyła symboliczna lampka szampana i życzenia, które wraz z kwiatami Jubilaci otrzymali od władz samorządowych miasta i gminy oraz rodzin.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne życzenia zdrowia, radości oraz spełnienia wszystkich marzeń  i  kolejnych  wspólnie  przeżytych  lat.

Skip to content