Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ponad 13 tyś. podczas 29. finału WOŚP w Piątku

Tegoroczny, 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był wyjątkowy. Jednak pomimo panującej pandemii i wprowadzonych w związku z tym obostrzeń WOŚP zagrała bardzo głośno! W kraju padł kolejny rekord – podczas 29. finału zebrano ponad 127 mln zł !!!

Jak co roku, Orkiestra zagrała także w Piątku. Ze względu na pandemię finał miał tu znacznie skromniejszy przebieg. Jednak Mieszkańcy gminy Geometrycznego Środka Polski po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca. Jak informuje Sztab Organizacyjny 29. finału WOŚP w szkole Podstawowej w Piątku podczas przeprowadzonych: zbiórki ulicznej, minikiermaszy, aukcji internetowych zebrano 13 761, 63 zł.

Dziękujemy Wszystkim za wspólne granie. W tym roku Orkiestra grała na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zebrane środki zostały już przekazane na konto Fundacji WOŚP.

Skip to content