Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Potrzebna pomoc dla rolnika!!!

Zdarzył się wypadek, który wywarł wpływ i zmienił jego sytuację życiową. Wydarzenia mały miejsce w czerwcu bieżącego roku, a odniosą ślad na całe życie. Skutkiem wypadku przy pracy jest brak prawej ręki.  Wojciech jest młodym rolnikiem i już na początku kariery los rzuca mu kłody.  W gospodarstwie rolnym praca fizyczna jednostki jako człowieka jest niezastąpiona. Takiego samego porównania można użyć opisując rolę bycia ojcem oraz głową rodziny. Sytuacja, w której znalazła się ta rodzina jest trudna, tym bardziej, że dzieci w wieku 12 i 7 lat nie są w stanie zrozumieć biegu wydarzeń. Pomagając Wojtkowi uzbierać na protezę bioniczną ręki, uratujmy również całą jego rodzinę przed konsekwencjami jakie mogą ich napotkać.

Zakupiona proteza bioniczna dostosuje się do indywidualnych potrzeb Wojtka, poprzez różnorodność wzorców i pozycji ręki. Dzięki intuicyjności i precyzji proteza ta stara się ułatwić życie i zwiększyć możliwości osoby po amputacji.

Można pomagać na 2 sposoby:

  1. DOKONAJ WPŁATY – wpłata na rachunek 56 1750 1312 6888 1619 1177 1074 lub złap link: https://zrzutka.pl/y93vgz
  2. UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU – wierzymy w siłę tego portalu i wiemy, że ludzi potrafią pomagać, a ta pomoc to proste czyny takie jak udostępnianie.

Skip to content