Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego

W czwartek, 23 maja 2024 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy odbyły się powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego dla dzieci i młodzieży, pt.: „Pięknie być człowiekiem”. Do udziału w powiatowych zmaganiach przystąpiło 51 uczestników z całego powiatu łęczyckiego. Gminę Piątek w poszczególny kategoriach reprezentowali:

W kategorii I (klasy I – III)
– Klaudia Gamrowska, kl. II (Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku), zdobywając III miejsce,
– Karina Baranowska, kl. III (Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku), otrzymując dyplom za udział.

W kategorii II (klasy IV – VI)
– Julia Kmieciak, kl. V (Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku), uzyskując wyróżnienie,
– Jakub Kacprzak, kl. V (Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku), otrzymując dyplom za udział.

W kategorii III (klasy VII– VIII)
– Weronika Rzeźniczak, kl. VII (Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie) otrzymując dyplom za udział.

Pomimo dużej konkurencji, recytatorzy z naszej gminy zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Dyrektor Biblioteki w Piątku – Katarzyna Skopiak serdeczne dziękuje rodzicom i nauczycielom za wsparcie i za pomoc w przygotowaniach do konkursu.

tekst i foto: GBP w Piątku

 

Skip to content