Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Turniej szachowy w Łodzi

W piątek, 24 maja w Teatrze Wielkim w Łodzi odbył się Turniej Szachowy dla dzieci pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. Był on podsumowanie czwartej edycji Projektu #Łódzkie gra w szachy.
Gminne Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku  reprezentowała trójka dzieci: Marcel Frontczak, Nazar Stetsenko oraz Mikołaj Kubiak. W turnieju wzięło udział 210 zawodników z 43 placówek województwa łódzkiego. Rozgrywki odbywały się w czterech kategoriach wiekowych na dystansie siedmiu rund. Nasze przedszkolaki poradzili sobie wyśmienicie wygrywając większość rund. Wszyscy zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce i otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne upominki. Gratulujemy młodym szachistom tak pięknego występu.

Skip to content