Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa LKS Malina Piątek

W poniedziałek 30 września 2019 r. w Szkole Podstawowej w Piątku odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Prezesa LKS ?Malina? Piątek. Pani wicedyrektor Anna Przybylak wraz z Prezesem LKS ?Malina? Piątek  Bogdanem Urbankiem powitali przybyłe drużyny na turniej.
Do Turnieju przystąpiły trzy szkoły: Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, Szkoła Podstawowa w Witoni oraz Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie.
Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym? 2×15 minut.

Wyniki rozgrywek  przedstawiają się następująco:
Piątek – Czerników 15:1
Piątek – Witonia 4:3
Czerników – Witonia 0:10

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku,
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Witoni,
III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czernikowie.

Skład drużyny Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku: Piotr Sakiewa VII c, Jakub Błaszczyk VIII a, Mateusz Kacprzak VIII a, Błachowicz Kacper VIII a, Szymon Kucharczyk VIII b, Kacper Gudej VIII b, Rafał Czubalski VII c, Adam Wosieck VII a, Szymon Walczak VII b. bramkarz ? Wojciech Jagiełło VII  c,

Mecz sędziował pan Artur Andrzejczak

Po skończonych rozgrywkach nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów dla wszystkich drużyn, przez dyrektora szkoły panią Krystynę Grabowską, Prezesa LKS ?Malina? Piątek pana Bogdana Urbanka oraz sędziego pana Artura Andrzejczaka.
tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content