Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pożar wielorodzinnego budynku przy ul. Pokrzywnej w Piątku

O godz. 1 w nocy 2 kwietnia w Piątku przy ul. Pokrzywnej doszło do tragicznego w skutkach pożarku budynku wielorodzinnego. Ogień pojawił się na poddaszu domu. Ewakuowano 14 osób. W akcję zaangażowanych było ponad 20 zastępów straży. Niestety w  płomieniach poniósł śmierć 70-letni mieszkaniec.

Burmistrz Piątku podjął działania mające na celu zapewnienie pomocy poszkodowanym mieszkańcom miasta. Osoby te znalazły tymczasowe lokum w internacie ZSMR w Piątku. Mają też zapewnione obiady do końca kwietnia br. oraz określoną kwotę pieniędzy na zakup artykułów spożywczych na Święta Wielkanocne. Prowadzone są też działania mające na celu określenie asortymentu i ilości potrzebnych poszkodowanym mieszkańcom przedmiotów.

foto: ele24

Skip to content