Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Poznawali tajniki pracy iluzjonisty

Dnia 6 maja 2019r. w ramach projektu Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego zatytułowanego ?Modelowanie szkolnymi/przedszkolnymi systemami poradnictwa i orientacji zawodowej? w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie gościliśmy światowej sławy iluzjonistę ? Macieja Pola.

Znany magik opowiedział uczniom o swojej pracy, o przygotowaniach do występów estradowych oraz początkach swej kariery. Nasz zacny gość zaprezentował kilka efektownych tricków, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Odpowiedział też na liczne pytania zadawane przez dzieci i młodzież. Na koniec p. Maciej Pol zrobił ze społecznością szkolną  pamiątkowe zdjęcie i zaprosił  wszystkich na swoje występy.
Koordynatorkami projektu są: p. Ewa Topińska, p. Joanna Śliwińska, p. Ewelina Kucharska, p. Ewa Garus.

tekst i foto:SP w Czernikowie

Skip to content