Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pracownia informatyczna od radia RMF FM

W dniu 13 września 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie odbyło się uroczyste otwarcie sali informatycznej ufundowanej przez radio RMF FM w ramach akcji ?Lepsze jutro?. Redaktorzy, pracownicy radia RMF FM oraz przedstawiciele firmy ?Nasza szkoła? zapewnili uczniom wiele atrakcji. Podczas trwania imprezy miały miejsce wywiady z młodzieżą, nauczycielami  i rodzicami, a także wejścia na żywo  na antenę radia. Pani Beata Mikołajczyk przeprowadziła zajęcia otwarte z informatyki w klasie VI, podczas których uczniowie mieli okazję sprawdzić, jak działają nowe komputery  i superszybki internet.

W ramach podziękowań uczniowie przygotowali dla gości część artystyczną, tort oraz kwiaty w kolorach radia, a także pamiątkowe zdjęcie. Dodatkową niespodzianką przygotowaną przez radio RMF FM i przekazaną społeczności szkolnej okazał się wspaniały, żółty rower. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy mogli posilić się pieczoną kiełbaską z grilla, popcornem oraz słodkościami.
tekst i foto: SP w Czernikowie

 

 

Skip to content