Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Przedszkolaki z Piątku na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi

W piątek, 26 kwietnia dzieci z Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku wybrały się do Teatru Muzycznego w Łodzi na koncert pt. „Przedszkolaki śpiewają”. To zrodzony przed ponad dwudziestu laty pomysł pedagog Anny Spelak, rozwinięty i prowadzony przez Danutę Antoszewską, pianistkę, korepetytorkę muzyczną związaną z teatrami Wielkim i Muzycznym w Łodzi, sprawującą opiekę artystyczną nad wydarzeniem i zapewniającą jego oprawę muzyczną, akompaniując wykonawcom na scenie.
W czasie spotkania dzieci zmierzyły się ze słynnymi ariami operowymi, musicalowymi songami i innymi ponadczasowymi przebojami. Energia, emocje i płynące ze sceny przeboje wprawiały młodych widzów w niemal nieustanny ruch, pobudzały do żywiołowych reakcji na każde wykonanie, teatralne fotele wydawały się za małe, by poskromić dziecięce natury. Nasze przedszkole dumnie reprezentowała Oliwia Czarnecka, która wykonała utwór pt. „Gdybym był bogaczem” z musicalu „Skrzypek na dachu”. Gratulujemy przepięknego występu i ogromnej odwagi.
tekst i foto: Przedszkole w Piątku

Skip to content