Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Punkty informacyjno-doradcze dla Cudzoziemców spoza UE

Na zlecenie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji – Projekt nr 5/8-2017/OG-FAMI pn. „Łódzkie wspiera integrację cudzoziemców”, działają punkty informacyjno-doradcze dla Cudzoziemców spoza UE.
Wsparcie jest nieodpłatne, świadczone Cudzoziemcom mieszkającym w województwie łódzkim.

Projekt jest realizowany w latach 2020-2022. Na terenie województwa działają punkty w Łodzi oraz w Skierniewicach, gdzie migranci spoza UE mogą uzyskać wsparcie z zakresu doradztwa integracyjnego (legalizacja pobytu, zatrudnienia etc.), zawodowego, prawnego, psychologicznego oraz kulturowego.

Ulotka_Punkty_PL

Ulotka_punkty_ENG

Ulotka_Punkty_RU

 

 

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content