Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Recytatorskie sukcesy uczniów z podstawówki w Czernikowie

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy w ramach projektu ?Łęczyckie podróże po literaturze? zorganizowała wideo konkurs recytatorski pt. ?Jak pięknie być człowiekiem?. Tematem przewodnim była Ekologia ? Przyroda ? Środowisko.   Projekt ten powstał w ramach programu ?Partnerstwo dla książki? ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Miło nam poinformować,  że w gronie najlepszych recytatorów powiatu łęczyckiego w 2020 roku znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie. Są to:
I miejsce:
Julia Gładysz ? kl. II
Kacper Kita ? kl. VII
II miejsce:
Wiktoria Kamecka ? kl. I
III miejsce:
Szymon Jagiełło ? kl. I
Wyróżnienie:
Alan Barylski ? kl. II

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom: p. Ewelinie Kucharskiej, p. Ewie Garus oraz p. Jolancie Barylskiej serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Finalistów zapraszamy po indywidualny odbiór nagród i dyplomów do siedziby biblioteki     w Łęczycy w dniach od 10 do 19 grudnia 2020 roku.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content