Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Recytatorskie sukcesy uczniów z podstawówki w Czernikowie

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy w ramach projektu „Łęczyckie podróże po literaturze” zorganizowała wideo konkurs recytatorski pt. „Jak pięknie być człowiekiem”. Tematem przewodnim była Ekologia – Przyroda – Środowisko.   Projekt ten powstał w ramach programu „Partnerstwo dla książki” ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Miło nam poinformować,  że w gronie najlepszych recytatorów powiatu łęczyckiego w 2020 roku znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie. Są to:
I miejsce:
Julia Gładysz – kl. II
Kacper Kita – kl. VII
II miejsce:
Wiktoria Kamecka – kl. I
III miejsce:
Szymon Jagiełło – kl. I
Wyróżnienie:
Alan Barylski – kl. II

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom: p. Ewelinie Kucharskiej, p. Ewie Garus oraz p. Jolancie Barylskiej serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Finalistów zapraszamy po indywidualny odbiór nagród i dyplomów do siedziby biblioteki     w Łęczycy w dniach od 10 do 19 grudnia 2020 roku.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content