Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Mikołaje z podstawówki w Czernikowie

Podczas nauczania zdalnego, nie mogąc spotykać się bezpośrednio z uczniami, trudno odczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego też w imieniu Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie przedstawicielki Grona Pedagogicznego – p. Ewelina Kucharska i p. Edyta Stróżewska, aby umilić ten wyjątkowy czas, wcieliły się w role pomocników Mikołaja i wyruszyły w odwiedziny, aby choć przez chwilę zobaczyć się ze swoimi uczniami oraz uczennicami, dać im odrobinę świątecznego nastroju oraz złożyć życzenia bożonarodzeniowe wszystkim uczniom oraz ich Rodzinom. Wszyscy uczniowie oraz dzieci  z Oddziału Przedszkolnego otrzymali słodkie upominki, których zakup sfinansowany został ze środków Rady Rodziców szkoły.              Zaskoczenie z wizyty oraz uśmiechy i niedowierzanie na twarzach dzieci i młodzieży świadczyły o udanej niespodziance i były wyjątkowym prezentem zarówno dla dzieci, jak i nauczycielek. Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, miłe słowa i prawdziwie świąteczną atmosferę w czasie tych spotkań!!!

tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content