Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie

Od 25 listopada 2020 roku trwają etapy szkolne Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych Kuratorium Oświaty w Łodzi. Uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie chętnie podjęli się przygotowań do udziału w tak trudnych wyzwań – zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa.

Miło nam poinformować, że kilkoro z naszych wychowanków z powodzeniem zmierzyła się z testami konkursowymi w etapach szkolnych i zakwalifikowali się do etapów rejonowych!

W konkursie z fizyki, który odbył się 25 listopada 2020, do etapu rejonowego zakwalifikowała się Magdalena Szymczak uczennica klasy VIII.

W konkursie z chemii, w dniu 3 grudnia 2020 roku, do etapu rejonowego zakwalifikowali się ósmoklasiści: Zuzanna Bartczak, Tymon Leźnicki i Magdalena Szymczak.

Zuzanna Bartczak będzie również reprezentowała Szkołę im. Orła Białego w Czernikowie w etapie rejonowym konkursu z biologii, którego etap szkolny odbył się w dniu 9 grudnia 2020 roku.
Uczennice klasy VIII: Magdalena Szymczak i Kinga Szewczyk zakwalifikowały się do etapu rejonowego konkursu z matematyki.

Gratulujemy ósmoklasistom, trzymamy kciuki i życzymy im dalszych sukcesów w etapie rejonowym Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, które będą miały miejsce w marcu 2021 roku w szkołach województwa łódzkiego wyznaczonych przez Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Skip to content