Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w piątkowskiej podstawówce

W środę 10 maja 2023r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku odbył się 21. Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego: w kat. klas IV – VI o Puchar Przewodniczącego  Rady Miejskiej w Piątku; w kat. klas VII – VIII,  Rodzice: Mama/Tata o  Puchar Burmistrza Piątku; w kat. OPEN o Puchar Prezesa LKS „Malina” Piątek oraz 10. Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego: w kat. I – III o Puchar Przewodniczącej Rady Rodziców. W turnieju wzięło udział 65 uczestników.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele: A. Raj, M. Wróblewska, K. Grabowska. Imprezie towarzyszyła przesympatyczna atmosfera, a emocje sięgały zenitu – duch walki sportowej towarzyszył zawodnikom i obserwującym zmagania w tenisie stołowym.

Zwycięzcy (I miejsca) otrzymali puchary, II i III miejsca – medale ufundowane przez Gminę Piątek, Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Piątku, Prezesa LKS „Malina” Piątek oraz dyplomy.

Skip to content