Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Rozlicz projekt EFS z sukcesem – bezpłatne webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. ?Rozlicz projekt EFS z sukcesem ? SL2014 w praktyce?. Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z obsługą programu SL2014. W czasie spotkania przewidziany jest panel z przedstawicielem Departamentu ds. EFS w Perspektywie 2014-2020 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Webinarium odbędzie się 28 września 2022 roku w godz. 11:00 ? 12:00 (rekrutacja do 23.09.2022 r.) ? organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5654-webinarium-pn-rozlicz-projekt-efs-z-sukcesem-sl2014-w-praktyce pod przyciskiem ?Weź udział?. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Proszę o udostępnienie tej informacji w Państwa regionie. W załączeniu przesyłam plakat promujący webinarium. Więcej informacji dostępne jest na stronie: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5654-webinarium-pn-rozlicz-projekt-efs-z-sukcesem-sl2014-w-praktyce

Skip to content