Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ryneczek marszałkowski ? prosto od rolnika

Szanowni Państwo,
pragniemy poinformować, że Grzegorz Schreiber ? Marszałek Województwa Łódzkiego wystąpił z inicjatywą organizacji ?Ryneczku marszałkowskiego ? prosto od rolnika? w ramach którego zostaną bezpłatnie udostępnione miejsca handlowe dla rolników, sadowników, pszczelarzy i innych przedstawicieli branży rolniczej.

Wydarzenie będzie odbywać się cyklicznie, zaś jego pierwszą odsłonę zaplanowano w dniu 1 października 2022 r. (sobota) na parkingu Centrum Handlowego Port Łódź ? ul. Pabianicka 245 w Łodzi, w godzinach 11.00-17.00.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem tel.: 42 291 97 46 i tel. 571 552 123
Zapraszamy do udziału w Ryneczku marszałkowskim ? prosto od rolnika!

Skip to content