Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Sportowy sukces uczniów z podstawówki w Piątku

W piatek 18 października 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p. Aleksandry Raj, wzięli udział w Drużynowych Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych w kategorii chłopców i dziewcząt w Daszynie.
Po gorących zmaganiach i wyrównanej grze uczniowie z podstawówki w Piątku zajęli:
I miejsce w kategorii chłopcy: Paweł Sokół kl. VIIIb, Jakub Błaszczyk kl. VIIIa,  Hubert Osiecki kl. VIIIa
II miejsce w kategorii dziewczęta: Klaudia Gałązka i Wiktoria Banaszczyk z kl. VIII a

Do turnieju przystąpiły: SP. Mazew, SP. Daszyna, SP. Kadzidłowa i SP. Piątek. Chłopcy i dziewęta zakwalifikowali się do kolejnego etapu półfinałów wojewódzkich. Turniejowi towarzyszyła sportowa atmosfera. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i duchem walki podchodzili do każdej rozgrywki. Gratulujemy sukcesu. Trzymamy za Was kciuki w półfinale.
tekst i foto: SP w Piątku

 

Skip to content