Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Europejski Tydzień Kodowania w Czernikowie

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie włączyli  się w Europejski Tydzień Kodowania, Społeczna inicjatywa Code Week 2019. Główną ideą stojącą za wydarzeniem jest promowanie programowania poprzez pokazywanie młodzieży i dorosłym sposobów na realizację pomysłów przy pomocy kodu, rozwiewanie wątpliwości i mitów otaczających te umiejętności oraz gromadzenie zmotywowanych jednostek w celu wspólnej nauki. Celem projektu było zorganizowanie wydarzeń związanych z kodowaniem ?Code Week 4 All?. Wszyscy uczniowie biorący udział w wydarzeniach związanych z Europe Code Week oraz koordynator tych działań, p. Beata Mikołajczyk, otrzymali pamiątkowe certyfikaty.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content