Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Środek Polski w Piątku wyróżniony na interaktywnej mapie National Geographic

Środek Polski w Piątku, w województwie łódzkim, został wyróżniony na interaktywnej mapie Polski #JestTyleDoOdkrycia National Geographic. Mapa, stworzona z pomocą ekspertów, podróżników i lokalnych odkrywców, wskazuje lokalizacje zaskakujących
i często nieoczywistych punktów wartych odwiedzenia. Wśród nich znajdziemy również te, rekomendowane m.in. przez Roberta Makłowicza oraz duet
Huyen Pham
i Marcina Nguyena z Emce Kwadrat.
Zobacz, co czeka do odkrycia tuż za rogiem!

Odkrywanie jest ważną częścią życia dla 81% Polaków ? wskazują badania ?Jak odkrywamy? przeprowadzone przez kanał National Geographic Polska. Okazuje się też, że pomimo powszechnego zamiłowania do egzotycznych akcentów, nasze dwa ulubione obszary odkryć to nowe miejsca w Polsce (39%) i środowisko naturalne (33%).

 Jednak nawet ci, którzy nie należą do grona miłośników lokalnego odkrywania, za sprawą  interaktywnej mapy Polski jesttyledoodkrycia.pl poczują chęć ruszenia w drogę. Mapa powstała w ramach akcji #JestTyleDoOdkrycia kanału National Geographic, który wspólnie z ekspertami, odkrywcami i podróżnikami wyselekcjonował i dokładnie oznaczył lokalizacje, stanowiące często ukryte atrakcje spoza utartych szlaków turystycznych na terenie naszego kraju.

Wśród nich znalazła się też ?perełka? z województwa łódzkiego: Środek Polski w Piątku. Zobacz, jakie miejsca zostały wyróżnione przez kanał National Geographic w Twojej okolicy.
https://jesttyledoodkrycia.pl/

 

Skip to content