Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Sukces młodych karateków z Czernikowa

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie ? Maciej Kordjalik z klasy IV i Szymon Kordjalik z klasy VI są zawodnikami Klubu Karate Kyokushin ?Shodan? w Łodzi.  Chłopcy na ostatnich Otwartych Mistrzostwach Bielan Karate Shinkyokushin Warsaw Cup o Puchar Burmistrza Bielan odnieśli ogromny sukces. Uczniowie z podstawówki w Czernikowie na ponad 150 zawodników z 12 klubów znaleźli się w ścisłej czołówce.
Maciej Kordjalik zajął drugie miejsce w kategorii wagowej do 48 kg, zaś Szymon Kordjalik  – trzecią lokatę w kategorii wagowej powyżej 48 kg. Ponadto chłopcy zostali powołani do kadry narodowej B w karate kyokushin. Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów!!!

tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content