Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych, to okazja do podziękowania organizacjom pozarządowym za ich ogromną pracę wykonaną na rzecz społeczeństwa w różnych obszarach działalności społecznej. Dziękujemy za zaangażowanie oraz trud jaki wkładają w działania na rzecz mieszkańców Gminy Piątek. Życzymy wszystkim organizacjom dużo wytrwałości i determinacji w działaniu oraz wielu kreatywnych inicjatyw, które będą zmieniały i kształtowały otaczającą nas rzeczywistość. Niech ta współpraca będzie owocna i przynosi korzyści dla całej społeczności lokalnej.

Przypominamy, że Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych został ustanowiony 17 kwietnia 2010 r., przez 12 państw Bałtyckiego Forum Organizacji Pozarządowych.  Pierwsze obchody odbyły się 27 lutego 2014 roku w Helsinkach.

 

 

Skip to content