Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zatrzymaj w kadrze cztery pory roku

Wstajesz przed wschodem słońca, żeby zrobić zdjęcie budzącej się do życia przyrody? Masz swoje ukochane miejsce w województwie łódzkim i uwielbiasz je fotografować? Umiesz zatrzymać w kadrze wyjątkowe chwile? Weź udział w konkursie fotograficznym „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.

W tym roku organizatorzy zaplanowali cztery edycje konkursu. Każda z nich nazywa się tak jak pora roku, czyli: wiosna, lato, jesień, zima.

Chcemy pokazać oczyma ludzi, którzy kochają naturę i dla których fotografia jest pasją, jak piękne i wyjątkowe jest nasze województwo – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.

Celem konkursu jest m.in. promowanie miejsc o szczególnych walorach krajobrazowych, znajdujących się w naszym regionie. To także pokazanie piękna przyrody i zmian w niej zachodzących w zależności od pór roku oraz uwrażliwianie mieszkańców Łódzkiego na wyjątkowość natury i jej ochronę.

Terminy nadsyłania prac:
– Edycja wiosenna: od 21 marca 2024 r. do 21 kwietnia 2024 r.
– Edycja letnia: od 20 czerwca 2024 r. do 31 lipca 2024 r.
– Edycja jesienna: od 1 października 2024 r. do 15 listopada 2024 r.
– Edycja zimowa: od 20 grudnia 2024 r. do 31 stycznia 2025 r.

Za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca podczas każdej edycji można otrzymać voucher na profesjonalny, stacjonarny kurs fotograficzny. Nagrodzonych zostanie 12 osób. Decyzją komisji konkursowej możliwe jest także przyznawanie wyróżnień.
Więcej informacji na www.lodzkie.pl

Skip to content