Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Taneczny sukces uczennicy z Piątku

W niedzielę, 22 maja 2022 r. w Toruniu odbył się  IV Ogólnopolski Turniej Tańca ?Chance for Dance? w kategorii? Hip Hop ? solo, duety, trio, mini formacje, formacje. Turniej miał na celu: konfrontację dorobku artystycznego solistów duetów i zespołów amatorskiego ruchu tanecznego zrzeszonych w domach kultury oraz szkołach tańca; popularyzację tańca, jako aktywnej formy spędzania czasu wolnego i rozwoju fizycznego wśród dzieci i młodzieży; integracja tancerzy i trenerów z całego kraju w duchu fair play w gościnnych progach Centrum Kulturalno-Kongresowym JORDANKI w Toruniu.

W tym tanecznym turnieju uczestniczyła Nadia Burdukiewicz, uczennica klasy VII b ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, zawodniczka zespołu tanecznego DNA Dance Studio Łódź.  Uczennica z Piątku brała udział w dwóch kategoriach i zajęła następujące miejsca:

I miejsce wraz z kolegą Karolem Siechem w kategorii HIP HOP Duety Juniorzy I

III miejsce w kategorii HIP HOP Juniorzy I Zaawansowani.

Gratulujemy sukcesów tanecznych i życzymy dalszych osiągnięć!

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content