Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

To już dziś! Zapraszamy do aplikacji BLISKO!

Gmina Piątek BLISKO mieszkańców

Od dziś, tj. 1 lipca 2021 r. Urząd Miejski w Piątku uruchomił system mobilnej komunikacji z mieszkańcami. Za pomocą sprawdzonego w setkach samorządów systemu SISMS, będziemy na bieżąco informować mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach bezpośrednio na telefon. System dla użytkowników jest bezpłatny i restrykcyjnie przestrzega zasad wymaganych przez RODO.

Jak korzystać z aplikacji BLISKO?

 • należy pobrać na smartfona i zainstalować aplikację BLISKO (w zależności od systemu telefonu aplikacja dostępna jest na: App Store, Google Play, Windows Store)
 • po uruchomieniu, w wyszukiwarce aplikacji trzeba wpisać miejscowość: Piątek
 • z listy nadawców należy wybrać: Gmina Piątek
 • zamówić powiadomienia – zaznaczyć z jakich serwisów chcemy otrzymywać informacje.

JAKIE INFORMACJE BĘDZIEMY PRZESYŁAĆ NA TELEFONY:

 • aktualne sprawy dotyczące mieszkańców
 • zagrożenia i niebezpieczeństwa
 • istotne utrudnienia i awarie
 • imprezy kulturalne i sportowe
 • nadchodzące wydarzenia
 • przypomnienia o opłatach lokalnych i podatkach

Zdecydowanie zachęcamy do pobrania aplikacji BLISKO, w której można znaleźć nie tylko nasze serwisy, ale również zamówić powiadomienia od innych nadawców np. ?Policji?, ?Wyłączenia Prądu?. Aplikacja dostarcza pełne komunikaty z multimediami, a o nowej wiadomości powiadamia podobnie jak SMS. Wymaga dostępu do internetu, ale jest tak zaprojektowana, że ma znikomy pobór danych. Warto być BLISKO:

 • aplikacja jest łatwa i wygodna w obsłudze
 • bez reklam i spamu
 • dostarcza informacje tylko z zaznaczonych serwisów
 • umożliwia subskrypcję nadawców w wielu lokalizacjach
 • nie pobiera danych od użytkowników
 • jest bezpłatna

Usługa jest świadczona przez AMM Systems Sp. z o.o. (dawniej SISMS Sp. z o.o.) na rzecz użytkownika na podstawie umowy zawartej z Gminą Piątek. Regulamin usługi jest dostępny na stronie www.sisms.pl/regulaminy.

Uruchomienie/aktywacja aplikacji i zapewnienie jej funkcjonowania dla mieszkańców Gminy Piątek odbywa się w ramach  realizacji II etapu konsultacji projektu PARTYCYPACJA W PLANOWANIU PRZESTRZENNYM – II EDYCJA dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Skip to content